Zámecká družina

autor: | 16. září 2020

Zářijové aktivity v naší družiněIMG_7925
Ve školní družině se na děti po prázdninách těšil nový pan vychovatel Petr a nová paní vychovatelka Andrea. A aby toho bylo letos ještě více, družina se přesunula na neobvyklé a netradiční místo – na zámek v Doksech. Vychovatelé se pomalu, ale jistě seznamují s dětmi a děti poznávají krásy a zajímavosti zámeckého parku a hřiště. Všichni jsou moc rádi, že jim přeje počasí a většinu času se snaží trávit hlavně venku. Když nesportují a nesoutěží na hřišti, pobývají v parku, kde děti kolektivně sportují. Mají též prostor pro volnou hru, který každý z nich využije po svém. Holčičky rády piknikují, malují obrázky a užívají si sluníčka a kluci naopak – hrají fotbal, vybíjenou, na honěnou a nebo všichni dohromady závodí v různých disciplínách.

Andrea, Petr a Hela