Tříkrálová legenda

autor: | 9. ledna 2018

Zahrada pro ptáčkyP1010816

Nový rok jsme v naší školce zahájili na zahradě v pondělí 8. ledna 2018. Vzácnou návštěvu – tři mudrce z Východu – Melichara, Baltazara a Kašpara přivítali Zajíčci, kteří všem přítomným připomněli příběh o narození Ježíška v Betlémě. Milým pásmem přiblížili tříkrálovskou symboliku obdarovávání. Tři králové všem popřáli pevné zdraví a hodně štěstí v roce 2018. Pak nastalo ptačí obdarovávání. Rodiče i prarodiče se svými ratolestmi nasypali do krmítek a zavěsili na větve stromů v naší zahradě dobroty pro ptáčky, aby jim u nás chutnalo a aby se jim u nás líbilo ještě více než doposud. Těšíme se, jak je budeme v zimních měsících pozorovat a jistě se o nich něco nového dozvíme.  Děkujeme všem za účast a společném zahájení nového roku. Věříme, že se i nadále budeme potkávat nejen ve školce. Moc nás těší váš zájem o dění v naší školce.

I. Moudrá