Podzimní výlet

autor: | 15. listopadu 2018

Čáry máry KožíšekP1000366

Jednu prosluněnou listopadovou středu (14. 11. 2018) se starší děti z celé školky vydaly na návštěvu za opravdovým kouzelníkem. A to přímo do Divadla čar a kouzel v Líbeznicích. Tam je přivítal kouzelník Pavel Kožíšek s kouzelnickou asistentkou Hankou a společně s dětmi se vypravili za kouzly po celém světě. Nastartovali jsme letadlo a postupně přistáli v Číně, Rusku, Mexiku, Austrálii, Itálii, Francii, Americe a Africe, až jsme se dostali zase zpět do Líbeznic. Představení plné smíchu, vtipů a kouzel se dětem líbilo a hned po něm jsme se vypravili bloudit do nově otevřeného zrcadlového labyrintu. Legrace pokračovala před zrcadli, která nás proměnila v dlouhány, hubeňoury i trpaslíky. Nakonec jsme se vydali trošku bát, protože cesta zrcadlovým bludištěm byla tajemná a zapeklitá, ale nakonec všechny děti našly cestu ven a mohly se autobusem vrátit zpátky do školky.

Martina Foglová