Letní rekonstrukce

autor: | 6. srpna 2015

Pracovní prázdniny ve školce na sídlištiP1200602
V době letních dovolených a volných prázdninových dní se ve školce Pražská nezahálelo. V červenci proběhla výměna potrubí teplé a studené vody. Nové rozvody byly zakryty kazetovými podhledy s moderními vestavěnými svítidly. Další úpravy byly provedeny v tzv. černé kuchyni, kde se vyrovnala podlaha novou dlažbou a místnost se nově obložila. Nový nerezový stůl s dvojdřezem a policemi je zhotoven přesně na míru, tak aby se našim kuchařkám pohodlněji mylo a odkládalo nádobí. Rekonstrukcí si též prošlo jedno pískoviště na naší školní zahradě. Dřevěné kůly, které tvořily obvod původní hrací plochy vyplněné pískem, byly nahrazeny pryžovými bloky v cihlově červené barvě. Nové pískoviště o velikosti 3,15 x 4,15 m je opatřeno zakrývací plachtou ze síťového materiálu, který zabraňuje tvorbě plísní v pískovišti. Plachtou jsme nechali zakrýt i druhé pískoviště. Do obou pískovišť byl dodán certifikovaný písek, který je pro děti zdravotně nezávadný.

I. Moudrá