Ještě NE

autor: | 9. září 2016

Oznámení

Vážení rodiče a přátelé naší školky oznamujeme vám, že stavební firma DKK Stav s. r. o. pana Kolomazníka doposud neukončila stavební práce v 1. pavilonu naší školky. Proto není možné převzít třídu Berušek a Motýlků do užívání. Z tohoto důvodu nemůžeme začít stěhovat a připravovat třídy, na což se už moc těšíme. A ještě víc se těšíme na vaše děti, které stále čekají na termín, kdy už budou moci přijít za svými kamarády do školky. Děkujeme za pochopení a trpělivost, slibujeme, že vašim dětem toto zpoždění stonásobně vynahradíme. Sledujte, prosím, další informace. Věřím, že budeme moci v nejbližších dnech vyhlásit termín nástupu všech dětí do MŠ. Děkujeme panu Václavu Svobodovi za technický dozor a naší paní starostce Ing. Evě Burešové za pomoc při řešení této náročné situace.

I. Moudrá