Informace pro rodiče

Třídní schůzky ve třídách MŠ

Milí rodiče, je nám líto, ale letos se nepotkáme na společných třídních schůzkách, kterými zahajujeme každý nový školní rok. Uposlechneme doporučení ministerstva školství a zdravotnictví. Všechny potřebné informace získáte při každodenním osobním kontaktu s paní učitelkami. Kdykoliv můžete individuálně zajít za paní hospodářkou (731 449 177), která má provizorní kancelář u Motýlků a také samozřejmě za mnou (7361 449 176) k Beruškám. Věříme, že s naším rozhodnutím, budete souhlasit. Děkujeme za pochopení.

Dále pro letošní rok rušíme podzimní lekce našeho „Šplouchání“ v bazénu ve Starých Splavech. Nechceme vaše děti vystavovat riziku nákazy v autobuse nebo v hotelovém bazénu. Do konce roku 2020 (tj. září – prosinec 2020) nebudeme do školky zvát divadélka, programy se zvířaty a další vzdělávací pořady. Vyčkáme, jak se bude situace spojená s COVIDEM – 19 vyvíjet. Budeme pro vaše děti připravovat vlastní vzdělávací programy a projekty v rámci naší školky. K našim aktivitám budeme využívat školní zahradu, blízké i vzdálenější okolí naší školky – naše krásné město, které více poznáme a prozkoumáme. Budeme rády za váš názor a připomínky, za které předem děkujeme.

O našich aktivitách vás budeme samozřejmě průběžně informovat. Čtěte prosím častěji než dříve informace na webu, ptejte se a informujte se. Děkujeme.  

Ivana Moudrá, řed. MŠ