Hoří, hoří….

autor: | 21. května 2018

…nehořelo, ale stříkačky stříkalyP1010426

V pondělí ve 14 hod. nastala na naší školní zahradě veliká událost. Přijeli páni hasiči. Hrdinové všech našich klučičích kamarádů, protože po dnešním dni se chtěli stát hasičem i ti, kteří doposud s volbou budoucího povolání váhali. I děvčátka se hrnula k mužům v uniformách, aby si vyzkoušela helmu a další pomůcky, které hasiči každodenně používají při záchraně lidských životů. Návštěva hasičů v naší školce vyvolá vždy velké pozdvižení a tentokrát si ukázku záchranářské práce užili i školáci z družiny, protože naši hrdinové přijeli do školky v odpoledních hodinách. Veliké poděkování patří strejdovi Jirkovi, tatínkovi Adélky Dubecké, který celou akci  již po několikáté  zorganizoval. Děkujeme i za dárečky, které nám přivezl v podobě omalovánek a Hašičských pohádek. Už víme, jak se chovat, když někde hoří. Už víme, že hasiči zasahují i na silnicích. Už víme, jaké číslo vytočit, když potřebujeme pomoc. To a mnohem víc jsme se dneska dozvěděli od našich kamarádů HASIČŮ.

I. Moudrá