Ozdravný pobyt 2013

autor: | 1. července 2013

Prachovky 2013ozdravny_pobyt_2013_204
Jako každý rok, tak i letos vyrazilo 51 dětí z naší školky a družiny na týdenní ozdravný pobyt do rekreačního střediska „Pařez“ poblíž Prachovských skal. Program byl od rána do večera velmi nabitý a děti zažívaly spoustu nových dobrodružství a zážitků. Počasí nám také vcelku přálo. I když sluníčko a vysoké teploty později vystřídal nepřetržitý déšť a pláštěnky s gumovkami se staly nedílnou součástí našich výprav, stihli jsme si zadovádět v bazénku a lehce se opálit. Nejvíc jsme se ale těšili na výlet do Prachovských skal, který je vždy spojen s drobnými nákupy. Děti pořídily vše potřebné a spokojené se vracely zpět do tábora. Dalším očekávaným zážitkem byl příchod pana „pošťáka“, který všem dětem přinesl pozdrav od jejich blízkých, nad kterým někdy ukápla i slzička „stýskalka“. Přesto ale všechny děti odloučení od rodičů statečně zvládly a staly se tak samostatnějšími.

J. Líbalová